Matgrupp (4 dlr)

Matgrupp (4 dlr)
Matgrupp (4 dlr)
Matgrupp (4 dlr)
Matgrupp (4 dlr)
Matgrupp (4 dlr)
Matgrupp (4 dlr)
Matgrupp (4 dlr)
Matgrupp (4 dlr)
Matgrupp (4 dlr)
Matgrupp (4 dlr)
Matgrupp (4 dlr)
Matgrupp (4 dlr)

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, (4 dlr), samtida, brittisk samt gustaviansk stil, bestående av 3 stolar, 1 matbord med 2 iläggsskivor, bemålade med gulvit kulör, (mått ca 110x50), bordets höjd ca 74, diameter ca 110, stolarnas sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, repor, märken, senare klädsel

721033

2020-01-09