Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BORD, Italien, 1900/2000-tal, huggen och slipad marmor, utförd i tre löstagbara delar, höjd ca 52 samt 137x 77

Smärre slitage

721034

2020-01-09