Oljemålning 1900-tal

Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Interiör med spelande man, olja på duk, ca 54 x 45 cm

Duklagning, krackeleringar

721037

2020-01-11