Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Interiör med spelande man, olja på duk, ca 54 x 45 cm
Duklagning, krackeleringar
721037
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här