Tavla blandteknik Bengt Nordquist

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT NORDQUIST (1917-2012): Komposition, signerad, daterad 70, blandteknik, ca 29 x 23 cm

721038

2020-01-11