Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), "Ben Cruachan", signerad David Oxnard, daterad 1978, akvarell, ca 30 x 47 cm
Blad något löst
721039
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här