Akvarell David Oxnard

Akvarell David Oxnard
Akvarell David Oxnard
Akvarell David Oxnard
Akvarell David Oxnard
Akvarell David Oxnard
Akvarell David Oxnard

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), "Ben Cruachan", signerad David Oxnard, daterad 1978, akvarell, ca 30 x 47 cm

Blad något löst

721039

2020-01-11