Ytterfoder mässing 1900-tal

Ytterfoder mässing 1900-tal
Ytterfoder mässing 1900-tal
Ytterfoder mässing 1900-tal
Ytterfoder mässing 1900-tal
Ytterfoder mässing 1900-tal
Ytterfoder mässing 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

YTTERFODER, 1900-tal, hänklar med lejonhuvud, mässing, höjd ca 24, diameter 29 cm

Slitage

721040

2020-01-11