Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Såld för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterplockande flicka, signerad R Mark, olja på duk, ca 62 x 52 cm

721042

2020-01-11