Pinnstolar samt pallar

Pinnstolar samt pallar
Pinnstolar samt pallar
Pinnstolar samt pallar
Pinnstolar samt pallar
Pinnstolar samt pallar
Pinnstolar samt pallar
Pinnstolar samt pallar
Pinnstolar samt pallar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PINNSTOLAR samt PALLAR, 2 par, senare bemålade, rundad rygg, omkring 1900-talets mitt, sitthöjder ca 44 cm

Slitage, stolar något ostabila

721046

2020-01-11