Skåp i ek 1900-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅP, 1900-talets första hälft, ek, skurna detaljer, höjd ca 160, 142 x 45 cm

Repor, märken, slitage, hyllplan i glas med nagg

721047

2020-01-14