Urna 1900-tal saltglaserad

Urna 1900-tal saltglaserad
Urna 1900-tal saltglaserad
Urna 1900-tal saltglaserad
Urna 1900-tal saltglaserad
Urna 1900-tal saltglaserad
Urna 1900-tal saltglaserad

Såld för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

URNA, 1900-talets andra hälft, saltglaserad, höjd ca 36, diameter 40 cm

Bruksslitage, avslag

721048

2020-01-14