Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Det allseende ögat, Centrala Ryssland, 1800-talets slut, tempera och olja, samt förgyllning på pannå, ca 30 x 26 cm

Omfattande bortfall av kredring och färg i kanterna, krackelyr, resningar, slitager

721050

2020-01-09