Orientmatta Heriz

Orientmatta Heriz
Orientmatta Heriz
Orientmatta Heriz
Orientmatta Heriz
Orientmatta Heriz
Orientmatta Heriz

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

ORIENTMATTA, Heriz, semiantik, 1930/40-tal, Persisk, nordväst, ull på bomullsvarp, ca 403x291 cm

Smärre slitage, smärre smuts

721060

2020-01-15