Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
ORIENTMATTA, Heriz, semiantik, 1930/40-tal, Persisk, nordväst, ull på bomullsvarp, ca 403x291 cm
Smärre slitage, smärre smuts
721060
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här