Klubbat för:
Osåld
Utropspris
200 EUR
KAUKO LEHTINEN (1925-2010) Figurer, signerad samt daterad -92, litografi, 39/100, 70x51 cm
721063
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här