Kauko Lehtinen litografi

Kauko Lehtinen litografi
Kauko Lehtinen litografi
Kauko Lehtinen litografi
Kauko Lehtinen litografi
Kauko Lehtinen litografi
Kauko Lehtinen litografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

200 EUR

KAUKO LEHTINEN (1925-2010) Figurer, signerad samt daterad -92, litografi, 39/100, 70x51 cm

721063

2020-01-11