Gittan Jönsson färglitografier

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GITTAN JÖNSSON (född 1946): (10) Kompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 95x63 cm, oramade

Hanteringsveck

721067

2020-01-11