Frans Wilhelm Odelmark akvarell

Såld för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Figurkomposition i kyrkan, signerad F.W Odelmark, akvarell, ca 52 x 38 cm

Ej examinerad ur ram

721069

2020-01-09