Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Figurkomposition i kyrkan, signerad F.W Odelmark, akvarell, ca 52 x 38 cm
Ej examinerad ur ram
721069
2020-01-09