Björn Evensen

Björn Evensen
Björn Evensen
Björn Evensen
Björn Evensen
Björn Evensen
Björn Evensen
Björn Evensen
Björn Evensen
Björn Evensen
Björn Evensen
Björn Evensen
Björn Evensen
Björn Evensen
Björn Evensen

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN EVENSEN (född 1924), skulptur, 42/200, signerad i gjutningen, brons, stämplad Solna kommun, höjd ca 17 cm

721070

2020-01-09