Gittan Jönsson färglitografier

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

GITTAN JÖNSSON (född 1946): (4) Kompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 95x63 cm, oramade
medföljande 10 st signerade och numrerade affischer, ca 102x70

Hanteringsveck

721074

2020-01-11