Gittan Jönsson färglitografier
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
GITTAN JÖNSSON (född 1946): (4) Kompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 95x63 cm, oramade
medföljande 10 st signerade och numrerade affischer, ca 102x70
Hanteringsveck
721074
2020-01-11