Lukas Göthman akryl

Lukas Göthman akryl
Lukas Göthman akryl
Lukas Göthman akryl
Lukas Göthman akryl
Lukas Göthman akryl
Lukas Göthman akryl

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

LUKAS GÖTHMAN (född 1970) akryl på plastfilm, "I will have to punish myself. Tiny change of light." signerad samt daterad 2004, mått ca 30 x 42 cm.

721078

2020-01-15