Roger Risberg oljemålning

Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): "Social kontoret" "Nämnden", olja på duk, signerad a tergo samt daterad 1996, mått ca 55x47 cm

721079

2020-01-15