Karl Mårtens litografi

Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), strandskata, sigillstämplad, signerad och numrerad 3/175, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 32 x 45 cm

721080

2020-01-15