Max Walter Svanberg teckning

Max Walter Svanberg teckning
Max Walter Svanberg teckning
Max Walter Svanberg teckning
Max Walter Svanberg teckning

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): surrealistisk komposition, blyerts, signerad och daterad Max Walters 31, mått ca 34x27 cm

721081

2020-01-15