Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): surrealistisk komposition, blyerts, signerad och daterad Max Walters 31, mått ca 34x27 cm
721081
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här