Börge Mogensen soffbord Öresund

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, soffbord, "Öresund", ek, Karl Andersson & Söner, höjd 56, Diam 120 cm

Repor, fläckar, slitage

721085

2020-01-09