Johannes Andersen soffbord Trensum

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, 1960-tal, Trensum, teak, 2 genomgående lådor samt öppet förvaringsfack i sargen, höjd ca 50, 160x58 cm

Smärre slitage och repor

721088

2020-01-09