Pierre Forsell lampetter Skultuna

Såld för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE FORSELL, "Pendel", 1-par lampetter, Skultuna, mässing, höjd ca 46 cm

Skador: Bruksslitage

721090

2020-01-09