Sminkbyrå

Sminkbyrå
Sminkbyrå
Sminkbyrå
Sminkbyrå
Sminkbyrå
Sminkbyrå
Sminkbyrå
Sminkbyrå
Sminkbyrå
Sminkbyrå
Sminkbyrå
Sminkbyrå
Sminkbyrå
Sminkbyrå

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SMINKBYRÅ, 1960-tal, stomme i teak, 3 lådor samt uppfällbar toppdel, invändigt med spegel samt belysning och lådor, höjd ca 85, 80x45 cm

Bruksslitage, mindre störmärken kring stomme, ej funktionstestad belysning, SAV garanterar ej funktionen

721091

2020-01-09