Robert Pan oljemålning

Robert Pan oljemålning
Robert Pan oljemålning
Robert Pan oljemålning
Robert Pan oljemålning
Robert Pan oljemålning
Robert Pan oljemålning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT PAN, rumsinteriör med läsande kvinna, olja på duk, signerad, mått ca 60x50 cm

721092

2020-01-09