Börge Mogensen soffbord

Börge Mogensen soffbord
Börge Mogensen soffbord
Börge Mogensen soffbord
Börge Mogensen soffbord
Börge Mogensen soffbord
Börge Mogensen soffbord
Börge Mogensen soffbord
Börge Mogensen soffbord

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, soffbord, Fredricia Stolefabrik, modell 271, 1950-tal, ek, etikettmärkt, höjd 54, 89x89 cm

Bruksslitage, enstaka stökskada

721094

2020-01-09