Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, soffbord, Fredricia Stolefabrik, modell 271, 1950-tal, ek, etikettmärkt, höjd 54, 89x89 cm
Bruksslitage, enstaka stökskada
721094
2020-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här