Pierrot oljemålning

Pierrot oljemålning
Pierrot oljemålning
Pierrot oljemålning
Pierrot oljemålning
Pierrot oljemålning
Pierrot oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Pierrot, otydligt signerad, olja på pannå, ca 34x21 cm

Torrsprickor

721095

2020-01-13