Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, 1900-talets början, majolika samt vitmetall, kupa i opalinglas, höjd ca 50 cm

Brännarglas med nagg

721096

2020-01-09