Fotogenlampa
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FOTOGENLAMPA, 1900-talets början, majolika samt vitmetall, kupa i opalinglas, höjd ca 50 cm
Kuntoraportti
Brännarglas med nagg
721096
Päivämäärä:
2020-01-09