Cafébord Vega

Cafébord Vega
Cafébord Vega
Cafébord Vega
Cafébord Vega
Cafébord Vega
Cafébord Vega
Cafébord Vega
Cafébord Vega

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAFÉBORD, "Vega", samtida, svärtat underrede i gjutjärn, betsad träskiva, höjd ca 75, 60x60 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Skiva med slitage, märken

721098

2020-01-16