Richard Ryan serigrafier

Richard Ryan serigrafier
Richard Ryan serigrafier
Richard Ryan serigrafier
Richard Ryan serigrafier
Richard Ryan serigrafier
Richard Ryan serigrafier

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade, 350 upplaga färgserigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm

721099

2020-01-12