Gurli Kuylenstierna oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GURLI KUYLENSTIERNA (1866-1957): Blomsterstilleben, signerad, olja på pannå, ca 55x45 cm

Ytskador

721100

2020-01-12