Fickur Omega

Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

OMEGA, fickur, 14k guld, 1900-talets första hälft, manuellt urverk, vitemaljerad urtavla, innerboett i metall, boett nr. 7567778, diameter 51 mm

Zustandsbeschreibung

Fungerar vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej, repor, box med skador, gravyr

721103

2020-01-14