Klaessons Möbelfabrik fåtöljer

Såld för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KLAESSONS MÖBELFABRIK, fåtöljer/karmstolar, 12 st., svartlackerad benställning, armlän med dekor av träkula, skinnklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, repor

721104

2020-01-15