Klubbat för:
12 500 SEK
6 000 SEK
KLAESSONS MÖBELFABRIK, fåtöljer/karmstolar, 12 st., svartlackerad benställning, armlän med dekor av träkula, skinnklädsel, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, repor
721104
2020-01-15