Arnliot Johansson skåp

Arnliot Johansson skåp
Arnliot Johansson skåp
Arnliot Johansson skåp
Arnliot Johansson skåp
Arnliot Johansson skåp
Arnliot Johansson skåp
Arnliot Johansson skåp
Arnliot Johansson skåp
Arnliot Johansson skåp
Arnliot Johansson skåp
Arnliot Johansson skåp
Arnliot Johansson skåp

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNLIOT JOHANSSON, skåp, 194/50-tal, Troedsson & Karlssons Möbelindustri, Bjärnum, skåpet avbildar scener ur Gustav Vasas liv, flyttbara hyllplan, nyckel finns, höjd ca 150, 183x50 cm

Några fanérlagningar, bruks och åldersrelaterat slitage

721108

2020-01-09