Arnliot Johansson skåp
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNLIOT JOHANSSON, skåp, 194/50-tal, Troedsson & Karlssons Möbelindustri, Bjärnum, skåpet avbildar scener ur Gustav Vasas liv, flyttbara hyllplan, nyckel finns, höjd ca 150, 183x50 cm
Några fanérlagningar, bruks och åldersrelaterat slitage
721108
2020-01-09