Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LISA LARSON, figuriner, 3 st, glaserat stengods, föreställande pudlar, signerade Lisa L, varav en med inpressad märkning Made in Sweden, höjd ca 9 cm
En mindre glasyrnagg (fotnagg)
721110
2020-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här