Figuriner Lisa Larson

Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LISA LARSON, figuriner, 3 st, glaserat stengods, föreställande pudlar, signerade Lisa L, varav en med inpressad märkning Made in Sweden, höjd ca 9 cm

En mindre glasyrnagg (fotnagg)

721110

2020-01-09