JIO Möbler soffa Mirakel

JIO Möbler soffa Mirakel
JIO Möbler soffa Mirakel
JIO Möbler soffa Mirakel
JIO Möbler soffa Mirakel
JIO Möbler soffa Mirakel
JIO Möbler soffa Mirakel
JIO Möbler soffa Mirakel
JIO Möbler soffa Mirakel

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIO MÖBLER, soffa, 1900-talets slut, svarvade ben, fotavslut i mässing, klädd i Josef Franks "Mirakel", sitthöjd ca 53, längd ca 210 cm

Slitage

721121

2020-01-13