Klubbat för:
9 000 SEK
4 000 SEK
JIO MÖBLER, soffa, 1900-talets slut, svarvade ben, fotavslut i mässing, klädd i Josef Franks "Mirakel", sitthöjd ca 53, längd ca 210 cm
Slitage
721121
2020-01-13