Skulptur Marianne Hesselbjerg

Skulptur Marianne Hesselbjerg
Skulptur Marianne Hesselbjerg
Skulptur Marianne Hesselbjerg
Skulptur Marianne Hesselbjerg
Skulptur Marianne Hesselbjerg
Skulptur Marianne Hesselbjerg
Skulptur Marianne Hesselbjerg
Skulptur Marianne Hesselbjerg
Skulptur Marianne Hesselbjerg
Skulptur Marianne Hesselbjerg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIANNE HESSELBJERG (1949): "The Famous Drops", 3 dlr, undertill signerade och daterade, stavlimmad björk, höjd ca 20-28 cm
LITTERATUR: Medföljande katalog, brev från konstnären mm (finns att avhämta vid Utlämningen)

721125

2020-01-11