Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, 1800-tal, stomme i trä, utvändigt klädd med järnplåt, nyckel finns, höjd ca 29,5 samt 44,5x32 cm

Låset kärvar, bruks och åldersrelaterat slitage

721128

2020-01-11