Johnny Mattsson skulpturer 2 st

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNNY MATTSSON (1906-1970): (2) skulpturer, trä, i form av sittande figurer, höjd ca 9-16 cm, monogramsignerade JM

Bägge med lagning vid hals

721134

2020-01-11