Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHNNY MATTSSON (1906-1970): (2) skulpturer, trä, i form av sittande figurer, höjd ca 9-16 cm, monogramsignerade JM
Bägge med lagning vid hals
721134
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här