Vällingklockor

Vällingklockor
Vällingklockor
Vällingklockor
Vällingklockor
Vällingklockor
Vällingklockor

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄLLINGKLOCKOR, 2 st, mässing, höjd 12,5-19 cm, 1900-talets första hälft.

Slitage, anlupna.

721135

2020-01-20