Gösta Gustavson oljemålning

Gösta Gustavson oljemålning
Gösta Gustavson oljemålning
Gösta Gustavson oljemålning
Gösta Gustavson oljemålning
Gösta Gustavson oljemålning
Gösta Gustavson oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA GUSTAVSON (1931-2008): Komposition med båtar, signerad Gösta Gustavson -55, olja på pannå, ca 43x60 cm

721142

2020-01-11