Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
GÖSTA GUSTAVSON (1931-2008): Komposition med båtar, signerad Gösta Gustavson -55, olja på pannå, ca 43x60 cm
721142
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här