Nils Forsberg oljemålning

Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS FORSBERG (född 1921): "Höst Tärnadalen", olja på duk, signerad Nils Forsberg, ca 50x61 cm

721143

2020-01-11