Nils Forsberg oljemålning
Valmis
2020-01-11
721143
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
NILS FORSBERG (född 1921): "Höst Tärnadalen", olja på duk, signerad Nils Forsberg, ca 50x61 cm