Wilhelm Hundt 2 oljemålningar

Wilhelm Hundt 2 oljemålningar
Wilhelm Hundt 2 oljemålningar
Wilhelm Hundt 2 oljemålningar
Wilhelm Hundt 2 oljemålningar
Wilhelm Hundt 2 oljemålningar
Wilhelm Hundt 2 oljemålningar
Wilhelm Hundt 2 oljemålningar
Wilhelm Hundt 2 oljemålningar
Wilhelm Hundt 2 oljemålningar
Wilhelm Hundt 2 oljemålningar

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM HUNDT (1899-1978): (2 st), Landskapskomposition samt motiv av snödroppar, signerad Hundt, olja på duk samt olja på pannå, ca 54x65 cm resp. 16x22 cm

721144

2020-01-11