Bokskåp 1800-tal furu

Bokskåp 1800-tal furu
Bokskåp 1800-tal furu
Bokskåp 1800-tal furu
Bokskåp 1800-tal furu
Bokskåp 1800-tal furu
Bokskåp 1800-tal furu
Bokskåp 1800-tal furu
Bokskåp 1800-tal furu

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, furu, 1800-talets andra hälft, hyllinredning, höjd ca 166, 102x30 cm, nyckel medföljer

Dörrarna något skeva, avlutat, senare fötter, omarbetat, kompletterat, ursprungligen med understycke

721145

2020-01-13